Odober hlas

Rating:

0 (0/0)

Tagy:

Real Madrid sa raduje zo svojho 36. titulu v La Lige, k definitíve mu pomohla prehra Barcelony v Girone
Peter Sagan nedokončil svoje prvé preteky po problémoch so srdcom, odjazdil iba niekoľko minút
Milan Škriniar vždy o miesto bojoval, zabojuje aj teraz (komentár)
Obaja to stále vedia: Ronaldo strelil v saudskej lige ďalší hetrik, Messi prihral v zápase MLS na päť gólov
Tím Slovenska opustilo pred MS v hokeji 2024 päť hráčov, na súpisku pribudnú siedmi
MS v hokeji do 18 rokov: Slováci bojovali o bronz, súboj so Švédmi rozhodla až tretia tretina (video)
MS v hokeji 2024 v Prahe a Ostrave: Kompletný program a výsledky (video+foto)
Dendis je spokojný aj so štvrtým miestom: Oba tímy sa vyžmýkali na maximum, tak sa má hrať o medaily (video)
Vo veku 31 rokov náhle zomrel bývalý hráč Sparty, zahral si aj na olympiáde a dvakrát na MS v hokeji
Slafkovský si verí v pozícii lídra útoku, na majstrovstvá sveta v hokeji prišiel aj pre trénera Ramseyho (foto)
Majstrovstvá sveta v hokeji 2024: Štvrťfinále povinnosťou
Útočník Richard Pánik si môže hľadať nový hokejový klub, v Pardubiciach už pokračovať nebude
Ďalšia smrť mladého športovca, zomrel len 18-ročný basketbalista Andrej
Keketi vyzdvihol činnosť ministerstva športu. Zväzy nič nereklamujú a žiadne peniaze nebudú prejedené, vyhlásil (foto)
Slovenskej reprezentácii nevyšla generálka na MS v hokeji 2024, v Bratislave podľahli Američanom 2:6
Luke Hughes nepovažuje Šimona Nemca v New Jersey Devils za konkurenta, ale za kamaráta
Obranca Petrovický ani útočníci Takáč a Lantoši sa do kádra slovenského tímu na MS v hokeji 2024 nedostali
Slováci sa s prípravou na MS rozlúčili domácou prehrou s Američanmi. Perfektná previerka, myslí si útočník Tatar (foto)
Bayer Leverkusen môže vstúpiť do histórie a prekonať takmer 60-ročný európsky rekord
Poliaci pred MS v hokeji čakajú na povestnú iskru. Dúfajú, že sa v najvyššej kategórii udržia čo najdlhšie