MS v hokeji do 20 rokov: Česi vyradili Kanaďanov, Švédi sa vo štvrťfinále natrápili so Švajčiarmi (video)

Súpermi Čechov vo štvrtkovom semifinále budú domáci Švédi, ktorí sa poriadne nadreli so Švajčiarmi.Veľkým prekvapením št...

Tagy:

Michal Sersen o Slovane: Našou úlohou je sa pripravovať na sezónu, čo bude ďalej musia vyriešiť ľudia za to zodpovední (rozhovor)
Slovenskí hokejisti si trochu skomplikovali situáciu. Ako si zabezpečia postup do štvrťfinále?
Tatar bol po prehre s Lotyšmi pozitívne naladený. Frühaufa mrzelo, že slovenské mužstvo nevyťažilo viac z úvodnej tretiny (video)
Pozitivita brankára Gudlevskisa prešla počas zápasu na celý lotyšský tím, podľa trénera to bol zatiaľ ich najlepší zápas na turnaji
Hlavaj stále kraľuje brankárom, Hudáček patrí k najlepším strelcom šampionátu. V tímových štatistikách však zaostávame
Obranca Šimon Nemec kritizuje vysokú teplotu v ostravskej hale. Nie sme roboti, povedal
MS v hokeji 2024: Švédsko nezaváhalo ani proti Francúzsku a ovládne B-skupinu (video+foto)
MS v hokeji 2024: Nórsko zápas o všetko zvládlo, Veľká Británia opúšťa elitnú kategóriu (video+foto)
MS v hokeji 2024: Poľsko viedlo 1:0, ale Kazachstan neporazilo a vypadáva (video+foto)
MS v hokeji 2024: Fínsko sa potrápilo s Dánskom, góly padali až v záverečnej tretine (video+foto)
MS v hokeji 2024: Výsledky – pondelok 20. máj (video+foto)
MS v hokeji 2024: Švédsko – Slovensko (online)
MS v hokeji 2024: Lotyšsko – USA (online)
MS v hokeji 2024: Kanada – Česko (online)
MS v hokeji 2024: Fínsko – Švajčiarsko (online)
Poľsko a Veľká Británia po zostupe z elitnej kategórie nezúfajú, po roku sa chcú vrátiť späť
Lenka Poláčková ako prvá Slovenka vystúpila na Mount Everest bez použitia prídavného kyslíka (foto)
MS v hokeji 2024: Francúzsko – Nemecko (online)
MS v hokeji 2024: Rakúsko – Veľká Británia (online)
Teplo v hale? Iba blbé výhovorky. Slováci tým ukazujú, že na to nemajú. Kritizuje česká legenda našu reprezentáciu